Албания Дуррес HOTEL Dyrrah 4* - €355     ●     Вик-Энд в ВЕНЕ. - 55 €. 3 дня Автобус. - €55    

Туры
больше туров
Рассылка туров
Email:

Самые выгодные ценовые предложения горящих туров и свежайших акций будут оперативно высылаться на email


 
Справжня Угорщина + Відень (6 днів)

Справжня Угорщина + Відень (6 днів)

Длительность - 5 ночей

Вид номера - DBL стандарт

Питание - BB

Транспорт - автобус

€110

заказать тур

 Львів - Чоп – Егер - Будапешт – Сентендре – Братіслава - Відень – Хевіз - Чоп – Львів 

  Квітень

Травень

10, 17, 24, 28Т, 29Т

8*, 15, 29

 

День 1
Львів. Зустріч кожного туриста.09:00 – Екскурсія «Тільки у Львові...». Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час... По вузеньким вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіня, Домініканський Собор, Ратуша..., гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію...  19:30 – Збір групи на з/д вокзалі. 20:00 – Виїзд від Львівського залізничного вокзалу. Переїзд в Угорщину.

День 2 
Невеликий переїзд - і ми вже на Півночі Угорщини.
08:00 - Оглядова екскурсія "Егер - скринька коштовностей". Ми познайомимось з одним із найкрасивіших середньовічних міст Угорщини - містом квітів, студентів і знаменитого червоного вина. Егер також відомий як "місто-патріот", адже комендант Егерської фортеці Іштвана Добо здійснив історичний подвиг: він із невеликою кількістю воїнів цілий місяць протистояв туркам, які мали майже двадцятикратну перевагу! 10:00 Нас чекають термальні чудеса Угорщини, "Угорський Памуккале" - місто Егерсалок! І як подарунок для прекрасного відчуття бадьорості - відвідування Велнес-Комплексу (10 €)! До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, екскулюзивні сауни, приємні і ніжні ванни... А ще Егер - центр виноробного регіону: найвідоміше з вин - "Бичача Кров", а найприємніше - "Егерська Дівчина". Одже, після екскурсії запрошуємо всіх на дегустацію в Долину Красунь!!! 
Переїзд в Будапешт. Поселення в готель. 
20:00 - Вечірня програма "У світлі тисячі вогнів" з шампанським досхочу, на кораблику і по Дунаю (дорослі - 18 €, діти до 12 років - 13 €). Ночівля в готелі.

День 3 
Сніданок. 08:00. Оглядова екскурсія: прекрасна Буда и величний Пешт – це “Перлина Дунаю” – Будапешт! О! це Місто… Найкрасивіша площа Европи – площа Героїв, парк Варошлігет и замок в ньому – Вайдахуняд. Ось і Рибальський бастіон, собор Матіяша, де венчаються всі королевскі сім'ї Європи, пам'ятник Святій Трійці і… власне Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент…
У вільний час рекомендуємо: 

«Казкове місто Сентендре» (дорослі - 18 €, діти до 12 років - 13 €) - чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!

«Братіслава чекає гостей» (дорослі-38€, діти до 12 років-30€) і пропонує здійснити захоплюючу прогулянку історичною частиною невеликого, проте шалено гарного, міста… Братіслава була заснована більш, ніж тисячоліття, тому, 300 років це місто було столицею могутнього Угорського королівства, місцем коронації австро-угорських королів та імператорів. Столиця Словаччини традиційно відома чудовою кухнею та добрим вином. Ласкаво просимо до гостинної та привабливої Братислави!!!

«Таємничий Будапешт: про що мовчить каміння» (дорослі-18€, діти до 12 років-13€) – З давніх давен, в древні часи… Так починаються всі казки…Будапешт так само має свою історію, власну добру казку. Ця казка бере початок з середньоримського міста Аквінкум.  Залишки цього міста зберігають в собі подих Римської Імперії. Фрагменти мозаїчної підлоги та фресок, котрі у давні часи прикрашали підлоги римських віл, перенесуть вас в часи гладіаторів та безстрашних воїнів… 
20:00 - Під запальні акорди в національному ресторані «Пробуємо Угорщину на смак» (Дорослі 30 Є, діти до 12р. - 18 Є). Ночівля в готелі.

 

День 4
Сніданок. 08:00 - Для всіх бажаючих – поїздка в «Відень – столицю Габсбургів» (дорослі - 60€, діти до 12 років - 38€). Відень, місто музики і великих композиторів, місто чарівне і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро–Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом... Це надзвичайне місто! – вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. Вільний час в Відні. Є можливість відвідати на вибір: 

«Блиск і занепад Великої Імперії» (дорослі - 30€, діти до 12 років - 18€) – відвідування Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу... Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більш немає, скарби ж надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці!  

«Палаци Імперії – Шонбрунн і Бельведер» (дорослі - 38€, діти до 12 років - 30€). Відень – це місто, яке можна пізнавати безкінечно… Для початку нанесемо візит принцу Євгенію Савойському і побачимо незвичайний по своїй красі палац знаменитого полководця – палац Бельведер. Палац Шонбрун – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Оце вже дійсно — кайзерівський розмах! Шонбрун — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці.  
19:00 – Виїзд з Відня в Будапешт. Ночівля в готелі

День 5
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день в Будапешті. 
Рекомендуємо: екскурсія Тихань–Кестхей–Хевіз (дорослі - 60€, діти до 12 років - 38€) На нас чекає одне з чудес Угорщини - "купання в кратері вулкану" - озеро Хевіз. Кажуть, що це озеро з "живою водою". Тут кожну секунду піднімається могутній потік цілющої гарячої води. Кожні 28 годин вода в озері повністю оновлюється, а її температура, навіть взимку, не опускається нижче 26ºС. Сюди їдуть відпочити, підлікуватись і просто скупатись... Продовження екскурсії в місті Кестхей - огляд палацово-паркового ансамблю сім'ї Фештетич. Переїзд на півострів Тихань - елегантний туристичний центр з власним заповідником, фортецею, унікальним собором, прикрашеним дерев'яними фігурами і пагорбом, який носить незвичайну назву - Ехо... Кажуть, якщо голосно і чітко крикнути з пагорба своє заповітне бажання, то воно неодмінно збудеться!.. 
19:00 – Переїзд в Будапешт. 21:00 Виїзд та повернення на Україну.

День 6
Прибуття в Чоп приблизно в 04:00
Прибуття до Львова приблизно в 9:00. Вільний час

Вартість туру 
при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти
до 12 років

Більше 8 тижнів

110 €

90 €

Більше 6 тижнів

120 €

100 €

Менше 6 тижнів

130 €

110 €

* – сезонна доплата + 10€

28Т, 29Т – Травневі свята (зміна програми, тарифів і вартості туру) 

 

Вартість включає
• зустріч представником компанії на зал. вокзалі м. Львова. 
• проїзд автобусом єврокласу 
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл). 
• екскурсії по програмі 
• супровід керівника групи, страхування
• !!!! DVD диск з фільмом про Будапешт 

Вартість не включає 
• рекомендовані програми, вхідні квитки 
• консульський збір - 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

ВАЖЛИВО
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти. 
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається. 
• За одномісне розміщення передбачена доплата – 45 € • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах. 
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ.
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 осіб. 
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць. 
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. 
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг  

Готелі категориії Standart – це, як правило, готелі економ класу, оптимально віддалені від центру, які розташовані в межі міста, відповідають рівню 3*. Номери таких готелів прості і акуратні, сніданки «шведський стіл» без особливих надмірностей. Базовими готелями є: Budapest 4*, Oriental 3*, Platanus 3*, Berlin 3*, Golden Park 4* та інші.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, 
А ТАКОЖ ЗА КОРКИ ТА РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.

Экскурсионные туры: Статьи и советы

Отзывы

Добавить отзыв

 

Отзывов пока нет...