Кипр Айя Напа PIERRE ANNE 3* - €355     ●     Албания Дуррес HOTEL Dyrrah 4* - €355     ●     Вик-Энд в ВЕНЕ. - 55 €. 3 дня Автобус. - €55    

Туры
больше туров
Рассылка туров
Email:

Самые выгодные ценовые предложения горящих туров и свежайших акций будут оперативно высылаться на email


 
БУДАПЕШТ + 2 ДНЯ В ВЕНЕ

БУДАПЕШТ + 2 ДНЯ В ВЕНЕ

Длительность - 3 ночей

Выезд 28 апреля 2018г.

Вид номера - DBL стандарт

Питание - BB

Транспорт - автобус

€129

заказать тур

 

БУДАПЕШТ + 2 ДНЯ В ВЕНЕ

 НА ТРАВНЕВІ СВЯТА

 4 дня / 3 ночі (БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ)

 Маршрут: Чоп - Егер - Будапешт - Відень - Мішкольц - Чоп

 Дати туру з 28.04 - 01.05 

 Вартість туру - 129 євро з людини

 

                                                                                програма туру                                                                                     

 


 

1 день

 

 

 

Зустріч групи в Чопі на ж д вокзалі. * Для туристів подорожують з Києва пропонуємо бронювання поїзда № 13.

Посадка в автобус. Виїзд в Будапешт. Проходження українсько-угорського кордону. Приїзд в Егер, місто відоме своєю цитаделлю, термальними джерелами, історичними будівлями (в тому числі найпівнічніший турецький мінарет), а також виробництвом червоного вина «Егерська бичача кров».

Відвідування винних підвалів в «Долині Красунь». Дегустація знаменитих егерських вин (5 сортів), а також угорського гуляшу. (15 євро).

Приїзд в Будапешт. Розміщення в готелі.

Екскурсія «Будапешт в ілюмінації». Вечірній Будапешт це найкрасивіше місто Європи, місто весь світиться в прямому сенсі цього слова, в ньому настільки багато освітлення, що можна втрати в часі! Всі пам'ятки Будапешта підсвічені яскравими лампами і ліхтарями! Так само підсвічений кожен міст над Дунаєм. Ночівля.

2 день

 

 

 

Сніданок.

Екскурсія до Відня - неймовірно красивий і затишний місто.

Сьогодні Відень - це місто вальсів, мистецтв, галерей, музеїв і вишуканих паркових ансамблів. Але разом з тим, місто абсолютно імперський по духу, столиця найбільш багатонаціональною європейської імперії. Відень зберегла багато рис, властивих столицям великих державних утворень. Величні храми, розкішні резиденції найясніших осіб і вельмож, театри, оперні зали, широкі площі та проспекти. Відень по праву вважається однією з найкрасивіших і цікавих столиць світу. Не можна не згадати і набір штампів, хоча і вельми приємних: Моцарт, Штраус, штрудель, шніцель і кави. Все це і навіть трохи більше на вулицях Відня можна знайти з ізбитком.Свободное час.

Автобусна оглядова екскурсія по місту.

Пішохідна екскурсія по центральній частині міста. Ви побачите Хофбург - зимова резиденція австрійських Габсбургів і основне місцеперебування імператорського двору у Відні. В даний час - офіційна резиденція президента Австрії. Всього в ній 2600 залів і кімнат. Один із символів міста і головна туристична пам'ятка - собор Святого Стефана, розташований на однойменній площі. Цей чудовий пам'ятник релігійної архітектури названий на честь святого, який є покровителем Відня. «Альбертіна» - знаменитий музей в історичному центрі Відня, який вважається власником одного з найбільших у світі зібрань картин друкованої графіки. Вільний час.

Пропонуємо відвідати:

- Екскурсія до Імператорської Скарбниці (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років; вх. Квиток входить у вартість екскурсії).

Запрошуємо в найбільшу скарбницю світу. У найстарішій частині Хофбурга зберігаються предмети, що володіють високим династичним і релігійним значенням: світські та церковні цінності, прикраси та сувеніри, які перебували у власності Габсбургів, імперські клейноди і так звані Бургундські реліквії з регаліями ордена Золотого руна.

Переїзд в Шопрон. Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день

 

 

 

Сніданок. Переїзд до Відня. Вільний час.

 

Пропонуємо відвідати:

 

- палацово-парковий комплекс Шенбрунн (35 €).

Кожна деталь літньої резиденції Габсбургів підкреслює витончений смак і прагнення імператорської династії. Шенбрунн - віденська резиденція австрійських імператорів, одне з найважливіших архітектурних споруд австрійського бароко.

Крім самого палацу з його розкішною архітектурою і унікальною експозицією, в Шенбрунні цікавий Пальмовий будиночок, павільйон Глорієтта, чудовий парк, лабіринтом, найстаріший зоопарк.

У місцевому кафе кілька разів на день проводяться штрудель-шоу, під час якого відкривають секрети приготування цього десерту і обов'язково дають спробувати.

Переїзд в Будапешт. Розміщення в готелі. Ночівля.

4 день

 

 

 

Сніданок.

Виселення з готелю. Переїзд в м Мішкольц. Печерна купальня Мішкольц-Тапольце знаходиться в Північній Угорщині, прекрасному, багатому туристичними пам'ятками регіоні, в Мішкольц-Тапольце, курортній зоні міста Мішкольц.

Особлива привабливість єдиною в своєму роді в Європі водолікувальну купальні полягає в тому, що вона розташована в природних, вимитих за тисячоліття термальними водами, печерах. До печерної купальні відноситься також відкрите термальне озеро, що живиться теплими джерелами, насиченими різними газами. За висновком лікарів, повітря печери надає оздоровчий вплив при катаральних утрудненнях дихання, астмі.

Вода, вапняно-воднево-вуглекислого типу, містить йод, бром, кальцій, магнезії-метаборную і метакремнієвої кислоту, а також радон.

Відвідування kupalen. (Vh.bilet - 9 євро).

Виїзд на угорсько-український кордон.

Приїзд в Чоп. * Для туристів подорожують до Києва пропонуємо бронювання поїзда № 13.

 

 

 

 

 

                                    

 

ВАЖЛИВО:

 

 

 

Для груп туристів в кількості не менше 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, діють такі умови отримання безкоштовного місця 10 платно +1 безкоштовно.

 

• Доплата за одномісне розміщення: + 40 євро / тур.

 

• Знижка на дитину до 12 років - 20 євро / тур.

 

• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!

 

• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.

 

• Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години робляться зупинки, під час яких є можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях, заправках і т.д.

 

• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.

 

• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік.

 

• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

 

• Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

 


 

 

 

 

У вартість туру входить: У вартість туру не входить:
  • автобусне обслуговування по маршруту;
  • проживання в готелях 3 *;
  • харчування: сніданки;
  • екскурсійна програма по маршруту відвідування купалень Мішкольц-Тапольца; Будапешт в ілюмінації; Автобусна оглядова екскурсія; Пішохідна екскурсія по Відні
  • послуги супроводжуючого по маршруту.
  • відкриття візи при необхідності
  • факультативні екскурсії;
  • вхідні квитки в музеї, замки, заповідники і т.д .; проїзд на громадському транспорті;
  • медична страховка

 

Экскурсионные туры: Статьи и советы

Отзывы

Добавить отзыв

 

Отзывов пока нет...