Албания Дуррес HOTEL Dyrrah 4* - €355     ●     Вик-Энд в ВЕНЕ. - 55 €. 3 дня Автобус. - €55    

Туры
больше туров
Рассылка туров
Email:

Самые выгодные ценовые предложения горящих туров и свежайших акций будут оперативно высылаться на email


 
АНТИЧНЕ НАМИСТО ТУРЕЧЧИНИ

АНТИЧНЕ НАМИСТО ТУРЕЧЧИНИ

Длительность - 7 ночей

Вид номера - DBL стандарт

Питание - HB

Транспорт - без авиаперелета

$670

заказать тур


Стамбул - Троя - Пергам - Эфес - Памуккале - Каппадокія - Анкара - Стамбул

19.02, 04.03, 25.03, 08.04, 29.04, 20.05, 10.06, 01.07, 29.07,
19.08, 09.09, 23.09, 07.10, 21.10, 04.11, 18.11, 09.12

1 день. Прибуття в Стамбул.  Трансфер до готеля.   Вечеря.

2 день. Сніданок. Оглядова екскурсія по Стамбулу: відвідання найвідоміших пам'яток історії і архітектури, таких як:  Блакитна Мечеть (Султан Ахмед) XVII століття. - єдина у світі Мечеть, яка має шість мінаретів, підземна Базиліка-резервуар - унікальна споруда для збереження питної води,  Іподром, побудований 203 н.е., в  давнину по своїй місткості (100 тис.) не поступався Великому Цирку в Римі. Обід. Від'їзд в Чанаккале - стратегічно важливий пункт, що забезпечує контроль за протокою  Дарданели, яка сполучає Егейське і Мармурове моря. Розміщення в готелі. Вечеря. Вільний час.

3 день. Сніданок. 8.00 від'їзд в Трою. Оглядова екскурсія по Трої – неповторному давньогрецькому місту, про яке складена безліч міфів і легенд. Під час Троянської війни в Трою для підтримки прибула величезна кількість людей з різних районів стародавньої Анатолії. Троя, якій вдалося врятуватися від кривавої розправи, відбудувала своє місто знову.  Під час цієї екскурсії Ви зможете побувати у череві Троянського коня.  Від'їзд в Пергам. Обід по дорозі. Відвідання пам'яток міста Пергама - центру Еллінської цивілізації. Один з найбільших і впливових грецьких центрів в Малій Азії, що досяг розквіту в елліністично-римський період. Найбільш відомі дві історичні реалії, що асоціюються з цим містом, - пергамент і вівтар Пергамский. Назва турецького населеного пункту, розташованого на місці стародавнього Пергама або Пергамона, - Бергама. Переїзд в Ефес. Розміщення в готелі. Вечеря. Вільний час.

4 день. Сніданок. Відвідання Будинку Пресвятої Діви Марії, де після розп'яття Христа вона провела останні дні свого життя. Екскурсія по Ефесу (заснованому між XVI - XI віками до н.е.) найбільшому античному місту Римської Імперії, що збереглося, огляд його ансамблів : одеон, Бібліотека Цельса, Храм Адріана  Стародавній Театр, Храм Артеміди. Обід. Відвідання церкви Св. Іоана ( за дод. оплату). Переїзд в Памуккале.  Розміщення в готелі. Вечеря.

5 день. Сніданок. Оглядова  екскурсія по Хіераполісу - "священному" місту, де можна побачити вулицю Доміціана, храм Ополона і Агору. У Памуккале Ви зможете відвідати травертинові тераси з вапняними відкладеннями, створеними гарячими джерелами. Їх використовують з лікувальною метою ще з часів стародавнього Риму. Купання в природному басейні Клеопатри (за доп. плату  ~ 15 $). Обід. Переїзд в Каппадокію (8 -9  годин з 2-3-ма зупинками) - це назва древньої місцевості в Середній Анатолії, де в скелях  побудовано безліч церков і монастирів, внесених у список ЮНЕСКО, фрески, які їх прикрашають  віднесені до другої половини XI століття. Розміщення в готелі. Вечеря. Культурно-розважальна програма.

6 день. Сніданок.  Відвідання знаменитих Каппадокських скельних утворень. "Долина голуб'ятників", "Три красуні", "Верблюд", "Пашаба", музею під відритим небом "Гереме"  і одного з найбільших у світі підземних міст "Каймакли", що складається з декількох поверхів, пов'язаних між собою підвісними вентиляційними колодязями, що закінчуються водоймами. Вечеря в готелі. «Турецька ніч» – за додаткову оплату (алкогольні напої без обмежень). В програму «Турецької ночі» включений унікальний танець дервішей (« Танець екстазу»).

7 день. Сніданок. 7:30 від'їзд в Анкару. Оглядова екскурсія по Анкарі з відвіданням мавзолею першого президента Турецької Республіки - Мустафи Кемаля Ататюрка. Обід. Від'їзд в Стамбул. Розміщення в готелі. Вечеря. Вільний час.

8 день. Сніданок. Продовження екскурсії по Стамбулу: собор св. Софії, який упродовж 14 століть вражає своєю величчю і гармонією, тут прийняла хрещення Велика княгиня Ольга. Оглядовий майданчик на Босфорі в Азіатській частині Стамбулу. Обід.  Трансфер в аеропорт. Виліт.
 

 


АНТИЧНЕ НАМИСТО ТУРЕЧЧИНИ

Стамбул –Троя – Пергам – Ефес – Памуккале – Каппадокія - Анкара-Стамбул

8 днів / 7 ночей

Дати заїздів у 2012
19.02, 04.03, 25.03, 08.04, 29.04, 20.05, 10.06, 01.07, 29.07,
19.08, 09.09, 23.09, 07.10, 21.10, 04.11, 18.11, 09.12

1 день. Прибуття в Стамбул. Трансфер до готеля. Вечеря.
2 день. Сніданок. Оглядова екскурсія по Стамбулу: відвідання найвідоміших пам'яток історії і архітектури, таких як: Блакитна Мечеть (Султан Ахмед) XVII століття. - єдина у світі Мечеть, яка має шість мінаретів, підземна Базиліка-резервуар - унікальна споруда для збереження питної води, Іподром, побудований 203 н.е., в давнину по своїй місткості (100 тис.) не поступався Великому Цирку в Римі. За бажанням екскурсія по Босфору за дод. опл. – 30 долл від 10 осіб. Обід. Від'їзд в Чанаккале - стратегічно важливий пункт, що забезпечує контроль за протокою Дарданели, яка сполучає Егейське і Мармурове моря. Розміщення в готелі. Вечеря. Вільний час.
3 день. Сніданок. 8.00 від'їзд в Трою. Оглядова екскурсія по Трої – неповторному давньогрецькому місту, про яке складена безліч міфів і легенд. Під час Троянської війни в Трою для підтримки прибула величезна кількість людей з різних районів стародавньої Анатолії. Троя, якій вдалося врятуватися від кривавої розправи, відбудувала своє місто знову. Під час цієї екскурсії Ви зможете побувати у череві Троянського коня. Від'їзд в Пергам. Обід по дорозі. Відвідання пам'яток міста Пергама - центру Еллінської цивілізації. (додаткова оплата за підйомнику – 6 долл) . Один з найбільших і впливових грецьких центрів в Малій Азії, що досяг розквіту в елліністично-римський період. Найбільш відомі дві історичні реалії, що асоціюються з цим містом, - пергамент і вівтар Пергамский. Назва турецького населеного пункту, розташованого на місці стародавнього Пергама або Пергамона, - Бергама. Переїзд в Ефес. Розміщення в готелі. Вечеря. Вільний час.
4 день. Сніданок. Відвідання Будинку Пресвятої Діви Марії, де після розп'яття Христа вона провела останні дні свого життя. Екскурсія по Ефесу (заснованому між XVI - XI віками до н.е.) найбільшому античному місту Римської Імперії, що збереглося, огляд його ансамблів : одеон, Бібліотека Цельса, Храм Адріана Стародавній Театр, Храм Артеміди. Обід. Відвідання церкви Св. Іоана ( за дод. оплату). Переїзд в Памуккале. Розміщення в готелі. Вечеря.
5 день. Сніданок. Оглядова екскурсія по Хіераполісу - "священному" місту, де можна побачити вулицю Доміціана, храм Ополона і Агору. У Памуккале Ви зможете відвідати травертинові тераси з вапняними відкладеннями, створеними гарячими джерелами. Їх використовують з лікувальною метою ще з часів стародавнього Риму. Купання в природному басейні Клеопатри (за доп. плату ~ 18 $). Обід. Переїзд в Каппадокію (8 -9 годин з 2-3-ма зупинками) - це назва древньої місцевості в Середній Анатолії, де в скелях побудовано безліч церков і монастирів, внесених у список ЮНЕСКО, фрески, які їх прикрашають віднесені до другої половини XI століття. Розміщення в готелі. Вечеря. Культурно-розважальна програма.
6 день. До сніданку за бажанням екскурсія над Кападокією на повітряній кулі (170 долл – 1 особа) Сніданок. Відвідання знаменитих Каппадокських скельних утворень. "Долина голуб'ятників", "Три красуні", "Верблюд", "Пашаба", музею під відритим небом "Гереме" і одного з найбільших у світі підземних міст "Каймакли", що складається з декількох поверхів, пов'язаних між собою підвісними вентиляційними колодязями, що закінчуються водоймами. Вечеря в готелі. «Турецька ніч» – за додаткову оплату (алкогольні напої без обмежень). В програму «Турецької ночі» включений унікальний танець дервішей (« Танець екстазу»).
7 день. Сніданок. 7:30 від'їзд в Анкару. Оглядова по Анкарі з відвіданням мавзолею першого президента Турецької Республіки - Мустафи Кемаля Ататюрка. Обід. Від'їзд в Стамбул. Розміщення в готелі. Вечеря. Вільний час.
8 день. Сніданок. Продовження екскурсії по Стамбулу: собор св. Софії, який упродовж 14 століть вражає своєю величчю і гармонією, тут прийняла хрещення Велика княгиня Ольга. Історична екскурсія по Стамбулу за дод.плату в залежності від програми (30-50 долл – 1 особа) Трансфер в аеропорт. Виліт.

Вартість туру в $ за номер в період з 01/01/2012 по 31/03/2012

SNGL DBL TRPL SNGL+CHLD DBL+CHLD
670 1040 1465 1040 1365

Вартість туру в $ в період за номер з 01/04/2012 по 31/10/2012

SNGL DBL TRPL SNGL+CHLD DBL+CHLD
735 1170 1650 1170 1500

У вартість включено:
- проживання в готелі 3* на базі напівпансіону
- екскурсійна програма з вхідними квитками!!!
- переїзди на комфортабельному автобусі з кондиціонером
- послуги професійного російськомовного гіда
- приємні сюрпризи

Додатково оплачується:
- авіапереліт:
Львів – Стамбул – Львів (від 245 $ - «Турецькі авіалінії»)
Сімферополь – Стамбул – Сімферополь,
Одеса – Стамбул – Одеса,
КиївСтамбулКиїв,
Дніпропетровськ – Стамбул – Дніпропетровськ,
Донецьк – Стамбул - Донецьк
- медичне страхування – (орієнтовно 45 грн / 1 особа)
- віза – 30 $
- обіди (7 $)
- додаткові екскурсії

Відповідальний менеджер:

 

Экскурсионные туры: Статьи и советы

Отзывы

Добавить отзыв

 

Отзывов пока нет...